Havel Vladimír (Malšovice 1904 - 1986)
Okoř, signováno vpravo dole Vladimír Havel, olej/plátno, 65 x 116 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |